Tag: modern family

Gjatë javës

 • Sezoni i fundit i ‘Veep’ do të shfaqet premierë më 31 mars
 • Fuller House’ është rinovuar për sezonin e pestë, që do të jetë edhe i fundit. Numri i episodeve do të mbetet 13
 • Mom’ është rinovuar për dy sezone shtesë, gjersa është në mes të sezonit të gjashtë
 • Emily Deschanel e ‘Bones’, do të ketë një rol të madh në sezoni ne katërt të ‘Animal Kingdom
 • Modern Family’ është rinovuar për sezonin e njëmbëdhjetë që do të jetë edhe i fundit
 • A Million Little Things’ do të kthehet në vjeshtë për sezonin e dytë
 • Freeform ka rinovuar serinë ‘Good Trouble’ për sezonin e dytë. Seria është pasardhëse nga seria ‘The Fosters’
 • The Good Doctor’ është rinovuar për sezonin e tretë
 • AMC ka rinovuar ‘The Walking Dead’ për sezonin e dhjetë. Pjesa e dytë e sezonit të nëntë ka nisur sot
 • Drama mjekësore, ‘New Amsterdam’ është rinovuar për sezonin e dytë
 • Ka ardhur videoja e parë e sezonit të tretë të ‘The Handmaid’s Tale
 • Është shfaqur traileri i parë për serinë ‘What We Do in the Shadows?’ që debuton me datë 27 mars në FX
 • Seria familjare ‘Party of Five’ është ringjallur nga kanali Freeform. Dhjetë episodet do të vazhdojnë të ndjekin jetët e fëmijëve të familjes Acosta. Seriali pati përfunduar në vitin 2000
 • Ka ardhur traileri i parë për vazhdimin e PLL, ‘Pretty Little Liars: The Perfectionists. Debuton më 20 mars në Freeform.
 • Gabrielle Union dhe Jessica Alba janë aktoret kryesore në serinë televizive të bazuar në filmat ‘Bad Boys’. Seria ‘L.A.’s Finest’ nis me datë 13 maj dhe do të ketë 13 episode. Ky është traileri i parë.
 • Në episodin e javës së ardhshme të ‘This Is Us’ do të takohemi me babanë e Beth. Rolin e tij do ta luaj aktori Carl Lumbly, i njohur për rolet në ‘The Alias’, ‘Supergirl’, e ‘NCIS: Los Angeles’.
 • Derek Shepherd, karakteri i Patrick Dempsey tek ‘Grey’s Anatomy’ ka edhe një motër. E katërta, do të shfaqet në një episod të këtij sezoni, gjersa ende nuk dihet se kush do të portretizojnë Kathleen, e cila thuhet se është një psikiatre.
 • Veterani i ‘One Tree Hill’, Chad Michael Murray do të ketë një rol të madh, disa episodesh në ‘Riverdale’.
 • Dhe në televizionet turke, seriali ‘Muhtesem Ikili’ të martën do të bëj finalen e serisë vetëm pas episodit të dymbëdhjetë.

Këtë javë

 • E hënë
 • The Walking Dead – Sezoni 9B (në mbrëmje, ora 10 edhe në Fox)
 • Talking Dead
 • Ride with Norman Reedus – Sezoni 3
 • E martë
 • American Dad – Sezoni 13B
 • E merkurë
 • Miracle Workers – Sezoni 1 (Steve Buscemi e Daniel Radcliffe)
 • E enjte
 • Weird City – Sezoni 1
 • E shtunë
 • Doom Patrol – Sezoni 1 (DC Universe)
 • Lorena – Sezoni 1 (dokumentar-Amazon)
 • Proven Innocent – Sezoni 1 (Fox)
 • E diel
 • Cold Justice
 • Ransom – Sezoni 3
Read Full Article