Regjisori grek Yorgos Lanthimos ka siguruar aktorin Colin Farrell për projektin e tij të radhës. Filmi The Killing of a Sacred Deer, do të përqendrohet në tragjedinë e Euripidit, kur…

Morgan Freeman dhe Tommy Lee Jones do të bashkohen për projektin e parë filmik të regjisorit Ron Shelton që nga Hollywood Homicide i vitit 2003. Projekti i radhës është komedia…

Kanali CBS ka rinovuar për sezonin e dytë serialin Life in Pieces. Seriali do të kthehet në vjeshtë pas një shikueshmërie prej 10.5 milionë shikuesve që e vendosin në pozitën…

Ridley Scott po kthehet në planetin Tokë. Regjisori i The Martian ka siguruar rolin e regjisorit në filmin e bazuar në novelën Wraiths Of The Broken Land. Ai do të…

Aktori Aaron Taylor Johnson do të jetë pjesë e filmit të parë të shfaqur nga VOD shërbimi Amazon. Ai do të jetë pjesë e trileri The Wall në regji të…